اخبار/مقالات
     
 
   
تصویر گردان
 
     
   
اطلاعیه 
 
     
   
دستاوردهای پژوهشی و المپیادهای دبیرستان
 
جشنواره ابن سینا

جشنواره خوارزمی

ثبت اختراع

جشنواره علم وعامه

جشنواره خوارزمی استانی

ایران اپن سوپر تیم سنگین

مسابقه فرا کاپ فرزانگان 4

مسابقه فرا کاپ فرزانگان 4

کسب مقام در مسابقات ربوکاپ 2014 برزیل

قبولی در مرحله دوم المپیادهای ریاضی و کامپیوتر

قبولی در مرحله دوم المپیاد کشوری ریاضی را به دانش آموز زهرا غنی پور

و قبولی در مرحله دوم المپیاد کامپیوتر را به دانش آموز غزل ابراهیمی

تبریک می گوئیم.

موفقیت بیشتر شما را آرزومندیم



کسب رتبه برتر ارائه سمینار پژوهشی جشنواره تبیان

کسب رتبه برتر و مقام را در ارائه سمینار پژوهشی جشنواره تبیان به دانش­آموزان:

زهرا نصرتی- نگار عمادالدین- نرگس نوری

تبریک می­گوییم.


کسب رتبه برتر ارائه طرح تحقیقاتی جشنواره علمی پژوهشی تبیان

کسب رتبه برتر و مقام در ارائه طرح تحقیقاتی جشنواره علمی پژوهشی تبیان را به دانش­آموزان :

مریم مروج- فاطمه عباسی

کیمیا اسلامی- کتایون علی­زاده

تبریک می­گوییم.


کسب رتبه برتر و نشان نخبگی وزارت دفاع

کسب رتبه برتر و نشان نخبگی وزارت دفاع را به دانش ­آموزان گروه هوافضا :

مهتاب یعقوبی

حورا زارع گنجی

حنانه محمدی

تبریک می­گوییم.

به امیدموفقیت­های بیشتر



کسب مقام دوم لیگ رباتهای فوتبالیست سبک وزن

موفقیت دانش آموزان فرزانگان 6 و کسب مقام دوم در لیگ رباتهای فوتبالیست سبک وزن مسابقات بین المللی دانشگاه آزاد قزوین را تبریک می گوئیم.

توسط دانش آموزان:

حنانه پهلوانی

محثه شیخ قرایی

مهدیه طاهری

حسنی کیانفر

هانیه شرافتمندجو

فاطمه نوروزیانی



کسب رتبه برتر در دومین جشنواره دانش آموزی زیست فناوری ایران

پذیرفته شدن و کسب رتبه برتر در دومین جشنواره دانش آموزی زیست فناوری ایران را به پژوهشگران عزیز تبریک می گوئیم.

1- فاطمه احمدپور  پایه سوم

2- فائزه تخیری  پایه سوم

3- زهرا سیدی  پایه سوم

4- سیده هیوا میرزاده  پایه اول

5- نیوشا پرنیان  پایه اول

6- کیمیا عباسی  پایه اول

7- کیمیا فرجی  پایه اول



اسامی دانش آموزان پذیرفته شده در مرحله اول المپیاد کشوری

دانش آموزان پذیرفته شده در مرحله اول المپیاد کشوری

نام و نام خانوادگی

رشته المپیاد

پایه

زهرا میرنژاد

ریاضی

اول

ثمین قاسمی

ریاضی

اول

ثمین قاسمی

کامپیوتر

اول

فاطمه بهرامی

زیست

اول

زهرا غنی پور

ریاضی

دوم

زهرا نویدی

ریاضی

دوم

نیوشا نیک نهاد

ریاضی

دوم

فاطمه زهرا جانبازی

ریاضی

دوم

لادن زاهدنژاد

ریاضی

دوم

مبینا آقایی

زیست

دوم

یگانه کریمی

زیست

دوم

موژان احدی

شیمی

دوم

پارمیدا چگینی

شیمی

دوم

نیوشا نیک نهاد

کامپیوتر

دوم

زهرا نویدی

کامپیوتر

دوم

حانیه حاجی

شیمی

سوم

زهرا صاحب

کامپیوتر

سوم

زهرا برقعی

فیزیک

سوم

زهرا برقعی

ریاضی

سوم

*موفقیت شما عزیزان را در مرحله ­های بعدی آرزومندیم*


کسب رتبه برتر در مرحله اول مسابقات لیگ بین¬المللی پایا

کسب رتبه برتر در مرحله اول

" مسابقات لیگ بین ­المللی پایا "

را به دانش ­آموزان:

شیرین فراهانی در رشته فیزیک

سارا نادری در رشته ریاضی

تبریک می ­گوییم و آرزوی توفیق

در مراحل   بعدی را داریم.



نفرات برتر المپیاد بسیج

ضمن تقدیر و تشکر از کلیه ی دانش آموزان عزیز شرکت کننده در المپیاد بسیج، نفرات برتر این المپیاد معرفی می گردند.

فاطمه زمانی رشته فیزیک

کیمیا فرجی رشته زیست

یگانه کریمی رشته زیست


کسب مقام دوم در مسابقات شکوفا برگزارکننده شهرداری

رتبه دوم لیگ سنگین فوتبالیست در مسابقات شکوفا

هانیه اولادربیعی  یاسمن حسینی  فائزه آقامیرزائی - غزل عبدالعلی

 ریحانه معصومی - زهرا پناهیده  زهرا مهدوی

رتبه دوم لیگ سبک فوتبالیست در مسابقات شکوفا

هانیه شرافتمندجو  حسنی کیانفر  حنانه پهلوانی - محدثه شیخ قرائی

 فاطمه نوروزیانی  مهدیه طاهری


امید که گام هایتان محکم تر و دست حق همراهتان باد



طرح های منتخب منطقه ای پانزدهمین دوره جشنواره جوان خوارزمی

*پـژوهشـگران حائز رتبه منطقه ای*

 

1-  فاطمه احمدپور کیوانی

2-        زینب آقا شفیع

3-        سوگند مقدم

4-        مائده ماعوتی

5-        فریماه جعفری

6-        سحر عسگری

7-        ملیکا مهدی خانی

8-         فاطمه رحیمی

9-        عطیه سلگی

10-    زهرا جلالی پروین

11- مهدیه دادگر

12-    محدثه عبدالهی مقدم

13-    هستی رضایی

14-    فاطمه مهدوی

15-    نازگل نیک روش

16-    مانا امانی

17-    نرگس تنها

18-    آرزو جلالی

19-    غزاله امینی

20-    مینا مقصودی نژاد

21-    فاطمه شعربافی

22-    سحر شیخ مرادی

23-    بشری میرزابیگی

24-    مهتاب شاه علی

25-    زهرا نادری

26-    کیمیا کریمیان

27-    سیده هیوا میرزاده


طرح های منتخب استانی پانزدهمین دوره جشنواره جوان خوارزمی


*طرح های منتخب استانی  پانزدهمین دوره جشنواره جوان خوارزمی*

ساخت نخ بیلر طبیعی

شکیبا شکرخند * فاطمه افشار طوطیانی * شقایق شکرایی

تاثیر لیزر هلیم نئون برآفت گندم

سپیده غلامرضایی * محدثه مسکن

     
   
مقالات