19 اسفند 1396

کسب رتبه سوم مسابقات Junior cup در بخش لیگ امدادگر فضای مشترک پیشرفته توسط تیم فعال رباتیک دبیرستان فرزانگان 6 تهران

مولف: آزاده دولابی   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:

کسب رتبه سوم مسابقات Junior cup در بخش لیگ امدادگر فضای مشترک پیشرفته توسط تیم فعال رباتیک دبیرستان فرزانگان 6 تهران

   یازدهمین تورنمنت مسابقات رباتیک جونیورکاپ «فراکاپ» با حضور بیش از 100 تیم از مدارس تیزهوشان. نمونه دولتی و مدارس برتر کشور در روزهای پنجشنبه و جمعه دهم و یازدهم اسفند نود و شش در هشت رشته روبوکاپ با هدف ایجاد آمادگی برای حضور در مسابقات بین‌المللی ایران اپن و روبوکاپ جهانی کانادا به میزبانی دبیرستان فرزانگان چهار تهران برگزار گردید. در طی دو روز بیش از 450 دانش آموز با یکدیگر به رقابت پرداختند، در این میان خوشبختانه تیم رباتیک دبیرستان فرزانگان 6 تهران (دوره دوم)، در بخش لیگ امدادگر فضای مشترک پیشرفته موفق به کسب رتبه سوم این دوره از مسابقات شده و تقدیر نامه و کاپ قهرمانی خود را از جناب آقای قربانی و سرکار خانم میرهادی دریافت نمودند.

  واحد پژوهش دبیرستان فرزانگان 6 تهران مراتب تقدیر و تشکر خود را از مدیریت محترم مدرسه سرکار خانم صادقیان ، اساتید گرانقدر ، تیم فعال رباتیک خانم ها نسیم تقوایی فرد، معصومه حاجی حیدری، یاسمن عباس­ زاده، نفیسه مقنی زاده و خانواده های گرانقدر آنان که همگی در رسیدن به این موفقیت تلاش و همکاری دلسوزانه ­ای داشته اند اعلام میدارد.

تعداد مشاهده (285)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "کسب رتبه سوم مسابقات Junior cup در بخش لیگ امدادگر فضای مشترک پیشرفته توسط تیم فعال رباتیک دبیرستان فرزانگان 6 تهران "


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید