برگزاری جلسه انجمن اولیا مربیان آبان ماه  
 
 
 
 
 
روز دوشنبه 97/8/7 دومین جلسه انجمن اولیا و مربیان با حضور کلیه ی اعضا، با موضوع برگزاری جلسات دیدار با اولیا، دیدار مشاور با اولیا، سمینارها، نشست های دینی، کارهای عمرانی و رفاهی و... برگزار گردید. در انتها، اعضا انجمن به گفت و شنود و رفع مشکلات مطرح شده از سوی اولیا پرداختند.
     
 
برگزاری مجمع عمومی اولیا و مربیان     
 
 
 
 
 
 
 
 
مجمع عمومی انجمن اولیا و مربیان در روز یکشنبه 97/7/8 از ساعت 13 الی 15 با حضور 150 نفر از اولیا در نمازخانه مدرسه برگزار گردید. در انتهای جلسه اولیایی که تمایل به عضویت داشتند اعلام حضور نموده و خود را معرفی کردند. در پایان، رای گیری انجام شد.
 
 
     
 
اولین جلسه انجمن اولیا و مربیان  
 
 
 
در روز شنبه مورخ 97/7/14 اولین جلسه منتخبین انجمن اولیا و مربیان با هدف معارفه و انتخاب هیئت رئیسه و انتخاب کار گروه های علمی ، پرورشی و عمرانی با حضور کلیه اعضاء منتخب در دفتر دبیرستان برگزار گردید. بعد از معرفی رأی گیری جهت انتخاب هیأت رئیسه انجام شد و جناب آقای کیوان بابایی به عنوان رئیس انجمن ، آقای وحید ابراهیمی نائب رئیس انجمن و سرکار خانم لیلا دهقانی فرد به عنوان منشی انتخاب شدند. 
     
 
جلسه کارگروه پرورشی انجمن اولیا و مربیان با مسئول سرویس   
 
 
 
 
 
در روز یکشنبه مورخ 97/7/15 جلسه ای با حضور کارگروه پرورشی انجمن آقایان بابایی و ابراهیمی و بهمن زنگی با آقای افضلی مسئول سرویس برگزار گردید. در این جلسه مشکلات موجود و مطالبات اولیا مطرح گردید و هزینه ها مورد بررسی قرار گرفت در ادامه سوالاتی که اولیا از اعضاء انجمن در خصوص سرویس داشتند مطرح و توسط آقای افضلی پاسخ داده شد.
     
 
برگزاری کارگروه پرورشی انجمن اولیا و مربیان  
 
 
 
 
 
در روز دوشنبه 97/8/14 دومین جلسه ی کارگروه پرورشی و آموزشی برگزار گردید . در این جلسه نحوه ی اجرای مورد انضباطی مدرسه و نحوه ی عملکرد معاونین در این خصوص مورد بررسی قرارگرفت.
     
 
تقدیر از اولیای فعال انجمن